Офіційна презентація сайту і 3D туру по меморіальному комплексу “Родинна пам’ять” в Шостці

8 вересня 2020 року в Шостці відбулася офіційна презентація та передача місту Інтернет сайту та 3D tour меморіально-освітнього комплексу “Родинна пам’ять”.

Серед офіційних осіб були присутні міський голова Микола Нога, президент Міжнародної організації “Взаєморозуміння і толерантність”  Ігор Лушніков, начальник відділу культури і туризму Шосткинської міської ради Ігор Фатун, заступниця міського голови Ніна Сіваєва, учасники робочої групи проекту, журналісти.

Втілення ідеї створення сайту  і туру стало можливим завдяки фінансовій підтримці німецького фонду “Пам’ять, відповідальність, майбутнє”.

Про переваги та потенційні можливості роботи сайту і віртуального туру для міста Шостки присутніми розповіли директорка рекламної компанії “Радуга” Іраїда Мєдведєва, співробітниця Інституту історії України НАНУ Тетяна Пастушенко,  менеджерка рекламної компанії “Радуга” Оксана Шейченко, старший науковий співробітник Шосткинського краєзнавчого музею Микола Кокшайкін, місцева краєзнавиця Олександра Плодиста.

Дуже вдалою виявилася ідея презентувати сайт і 3D тур у  It Центр Co-Working Шостки. Сучасна техніка центру, новітні гаджети дали можливість презентувати всі особливості й переваги сучасних технологій. Завдяки VR-окулярам всі присутні змогли пережити неймовірний “ефект присутності” в середині експозиції музею “Родинна пам’ять”