Учасники бойових дій

Повідомлення управління з обліку рядового і сержантського складу Червоної армії на запит Антоніни Банної про долю її чоловіка з інформацією про те, що І. Г. Банний пропав безвісти у 1945 р. (ОБД Меморіал: https://www.obd-memorial.ru/html/index.html

 Посвідчення про нагородження молодшого сержанта СЕМЕНА ЖУРИЛА орденом «Червоної Зірки». 1945 р. (Архів родини С. Журила)

Нагородний лист сержанта ОЛЕКСАНДРИ БЕЛІКОВОЇ – радіотелеграфістки 465-го батальйону аеродромного обслуговування. 1945 р.

Нагородний лист старшини ОЛЕКСІЯ СТЕПАНОВИЧА ЛАЗНЕНКА – начальника станції РСБ 465-го батальйону аеродромного обслуговування. 1945 р.

Нагородний лист авіаційного механіка ПАВЛА КОЛОДКА про нагородження його медаллю за «Бойові заслуги». 20 вересня 1941 р.(Інтернет-ресурс:http://www.podvignaroda.mil.ru)

Нагородний лист авіаційного механіка ПАВЛА КОЛОДКА про нагородження його орденом «Червоної Зірки». 15 лютого 1943 р.(Інтернет-ресурс: http://www.podvignaroda.mil.ru)

Нагородний лист на представлення капітана ІВАНА ЛИСЕНКА до нагородження орденом «Вітчизняної війни І ст.» посмертно. 1945 р. (Інтернет-ресурс: https://www.obd-memorial.ru)

Список втрат 112-ї стрілецької дивізії, 254-го стрілецького полку. Під номером «29» прізвище шосткинця капітана ІВАНА ЛИСЕНКА.